Keşfet
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı

Acelle – E-Posta Pazarlama Web Uygulaması 4.0.24-P369

Katılım
29 Mar 2022
Mesajlar
1,220
Tepkime puanı
17,311
Puanları
113
Krediler
309
Acelle.jpg
Acelle Mail NULLED , kendi sunucunuz veya diğer e-posta hizmeti (SMTP) sağlayıcıları aracılığıyla yüksek hacimli pazarlama e-postaları göndermenizi sağlayan PHP / Laravel'de yazılmış, kendi kendine barındırılan, açık kaynaklı, tam özellikli ve kullanımı kolay bir E-posta Pazarlama Web Uygulamasıdır.


Acelle Mail tamamen açık kaynaklı bir ürün olarak gelir. Acelle'yi kendi web sunucunuza kurun ve herhangi bir sınırlama olmaksızın pazarlama e-postaları gönderebilirsiniz. Mailchimp, ActiveCampaign gibi pahalı e-posta hizmetlerinden kurtulabilirsiniz… çünkü artık kendi sisteminizin tamamı üzerinde tam kontrole sahip olabilirsiniz. Acelle, Postfix, Exim, Sendmail veya Qmail gibi kendi SMTP sunucularınız aracılığıyla e-posta göndermek üzere yapılandırılabilir. Mailgun, SendGrid, SparkPost, ElasticEmail veya Amazon SES gibi diğer e-posta servis sağlayıcılarıyla da entegre olabilir.

Acelle ayrıca e-posta hizmetlerinizi yönetmenize ve başkalarına satmanıza olanak tanıyan bir SaaS platformu olarak tasarlanmıştır. Acelle Mail'in nasıl çalıştığını görün:

REST API ile Kolay Entegrasyon​

Acelle'nin , geliştiriciler veya ileri düzey kullanıcılar için, diğer uygulamanızdan listeleri, kişileri, kampanyaları… yönetmenizi veya verilerinizi diğer sistemlerle senkronize tutmanızı sağlayarak, entegre etmeniz gereken her şeyi sağlar.

Yepyeni tasarımla, artık kullanıcı etkileşimi, tıklama-açma oranı, hemen çıkma/geri bildirim oranı vb. için çeşitli analiz raporlarına bakarak genel kampanya performansınızı her zaman değerlendirebilir ve ayrıca pazarlama kampanyanıza bireysel iletişim yanıtını takip edebilirsiniz. .


DEMO :

İndirme Linki :
Gizli içeriği görüntüleme kayıtlı kullanıcılar için mevcuttur!
 

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Benzer konular

Üst