Sol Banner
Sağ Banner
Sol Banner
Sağ Banner

Birhaber V5.4 Gold

İlaydaKFC

Tepkiye Gerek yok Yazılim Yolu Bizden Sorulur
Kayıtlı Üye
Katılım:26 May 2023
Mesajlar:110
Tepkime puanı:1,026
Puanları:93
Yaş:28
Konum: İstanbul
Krediler
0

WORDPRESS HABER TEMASI​

Wordpress Haber Teması - SEO ve Mobil Uyumlu​

Wordpress haber teması olarak kullanabileceğiniz birhaber temasını sahip olduğu özel panel üzerinden düzenleyerek farklı sektörler içinde kullanabilirsiniz. Mobil uyumlu (responsive) ve mükemmel SEO altyapısı ile web sitelerinizi arama motorlarında yükseltebilirsiniz.
WordPress Haber Teması - BirHaber


TEMAMIZIN
Genel Özellikleri

Sınırsız Renk Seçeneği​

Web sitenize uygun olarak düşündüğünüz renkleri tema paneli üzerinde bulunan renk paletleri ile sınırısız biçimde değiştirebilirsiniz.

Ücretli Üyelik Sistemi​

Arzu ettiğiniz haberlerinizi sadece ücretli üyelerinizin görüntüleyebileceği şekilde sunabilirsiniz.

Ücretsiz Üyelik Sistemi​

Üyeleriniz arzu ettiği haberleri favorilere ekleyerek arşivleyebilir ve web siteniz üzerinden haber yazabilir.

Haber Gönderme Sistemi​

Üyeleriniz ya da ziyaretçilerinizin sizin verdiğiniz izinler doğrultusunda web siteniz üzerinden basit ve pratik bir biçimde haber gönderebilir.

Ücretli Yazarlık Sistemi​

Web sitenize arzu ettiğiniz kadar yazar yetkilendirebilir ve bu yazarlarınızın yazdığı yazıları ücretlendirebilirsiniz.

Üyeler Arası Takipleşme


Üyeler Arası Takipleşme​

Üyelerinizin kendi aralarında takipleşebileceği ve siteniz içerisinde etkileşim sağlayabileceği üye takipleşme sistemini ürettik.

3 Farklı Haber Sayfası


3 Farklı Haber Sayfası​

Haber sayfalarınız için sidebar değişim ölçeğinde dizayna sahip 3 seçenekten herhangi birisini arzu ettiğiniz haber içerisinden aktif ederek ziyaretçilerinize farklı haber sayfası deneyimleri yaşatabilirsiniz.

5 Farklı Manşet Bileşeni


5 Farklı Manşet Bileşeni​

Web sitelerinin manşet olarak bilinen üst menünün altındaki slider bölümüne sizler için hazırladığımız 5 farklı dizayna sahip manşet bileşenlerinden herhangi birisini aktif ederek kullanabilirsiniz.

5 Farklı Font Seçeneği


5 Farklı Font Seçeneği​

Tema panelinizde bulunan font ayarları bölümünde sizler için seçtiğimiz 5 adet font içerisinden arzu ettiğinizi aktif edebilir ve ziyaretçilerinize farklı yazı tipi deneyimleri yaşatabilirsiniz.

Adsense Uyumlu Reklamlar


Adsense Uyumlu Reklamlar​

Desktop ve mobil olmak üzere iki ayrı reklam panelininin bulunduğu BirHaber temasında adsense uyumlu reklam alanları ve ziyaretçilerin tık odağına uygun olabileceği bölümlerle kazançlarınızı katlayın.

Yaratıcı ve Stabil Mobil Dizayn


Yaratıcı ve Stabil Mobil Dizayn​

Desktop görüntüsünün yanı sıra diğer cihazlarda da efektif ve etkili görünüme sahip olan BirHaber teması telefon ve tablet gibi cihazlarda sorunsuz ve stabil bir biçimde çalışmaktadır.

Trend CSS Sprite Tekniği

Trend CSS Sprite TekniğiÖzellikle trend SEO kurallarına uyumlu hale getirmek amacı ile BirHaber teması üzerindeki imajları belirli küme ve gruplar haline getirerek SEO altyapısı güçlülüğünü maksimum seviyeye ulaştırdık.

Shortcode - Kısa Kodlar

Shortcode - Kısa KodlarTemanızın belirli bölümlerinde işlerinizi daha pratik hale getirmek amacı ile üretilen shortcode - kısakod tekniğini uyguladık.

Infinite Scrool Özelliği

Infinite Scrool ÖzelliğiHaber sayfalarınızda scrool ettirdiğinizde farklı haberlerin yüklenmesi amacı ile infinite scrool tekniğini uyguladık.

Minimum Eklenti Max. Güvenlik

Minimum Eklenti Max. GüvenlikEklenti kullanımına bağlı olarak oluşabilecek güvenlik sorunlarını düşünerek herhangi bir eklenti kullanmadık.

Ücretsiz Tema Kurulumu

Ücretsiz Tema KurulumuHer müşterimiz için bir defa olmak üzere ücretsiz kurulum ve demo içerik yüklemesi sağlıyoruz.

Tek Tıkla Demo Yükleme

Tek Tıkla Demo YüklemeTemanızı kendiniz kurmak istediğinizde demo içerik ve eklentilerin tamamını tek tık ile yükleyebileceğiniz sistem geliştirdik.

Güncellemelere Erişim Paneli

Güncellemelere Erişim PaneliBirHaber temasının geliştirme çalışmaları için çıkaracağımız tüm güncellemelerden faydalanabileceğiniz panel geliştirdik.

Canlı Destek

Canlı DestekBirHaber teması ile alakalı satış öncesi tüm sorularınızı canlı destek sistemiz üzerinden müşteri temsilcimiz ile görüşerek sorabilirsiniz.

Ticket Sistemi

Ticket SistemiBirHaber temasını satın aldıktan sonra ticket sistemimiz üzerinden sorularınızı sorabilir ve teknik ekibimizden sınırsız destek alabilirsiniz.
Tema Yönetimi Eğitim VideolarıBirHaber temasının yönetimi ile alakalı 10 adet yardım videosuna tema panelinizde bulunan eğitim videoları sekmesi ile ulaşabilirsiniz.


İNDİR:

 

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Personalize

Üst Alt