Keşfet
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı

Moddroid V7.0 Themes Exthem

Katılım
29 Mar 2022
Mesajlar
1,220
Tepkime puanı
17,443
Puanları
113
Krediler
309
Sadece birkaç kolay adımda 1.000'den fazla APK yayınlayın. Artık uğraşmadan 3 kolay adımda APK makaleleri yayınlayabilir ve kopyala yapıştır ile zaman kaybedebilirsiniz. Sadece birkaç gün içinde Moddroid.com gibi bir web siteniz olabilir. Şimdi APK'lar hakkında bir web sitesi yapmanın zamanı geldi.
demo-websites-moddroid-2.png
Moddroid Temaları, APK'ları kolay ve hızlı bir şekilde göndermenize yardımcı olan bir WordPress Eklentisi ve Temasıdır. Artık başka bir tema aramanıza gerek yok çünkü Moddroid zaten çekici bir görünüme sahip özel bir Temaya sahip.

Moddroid ürünlerinin Eklentilerden Temalara paket halinde oluşturulması için sürekli deneme yanılma yoluyla denemeler yapıyoruz, böylece web siteniz için uygun temalar aramakla uğraşmanıza gerek kalmıyor. Eklentiyi kurun ve APK'nızı yayınlamaya başlamak için 3 adımı uygulayın.

Özellikler
Özellikler Moddroid Themes Premium Web sitesi içeriğini çok sihirli bir şekilde oluşturmanıza ve yönetmenize yardımcı olacak birçok harika ve ilginç özellik sunar. Mevcut özellikler şunları içerir:

Duyarlı ve Mobil Dostu
RTL Modu DEMO RTL
Google Play Store'dan Bilgi Çıkarın
Otomatik İçerik Oluştur veya Manuel Gönderi İçeriği
Sayfa İndirme
Otomatik Kategori
Öne Çıkan Oyun veya Uygulamalar Widget'ı
Mobil Uyumlu
Hızlı Yükleme
Numaralı Sayfa Gezinme
Adsense Hazır
Sosyal Paylaşım Düğmeleri
En Popüler Oyunlar ve Uygulamalar Sayfası
Galeta unu
Programlar Yazılım Uygulamaları
Otomatik Gönderi Oluştur Otomatik gönderiler oluşturmak ve otomatik makaleler oluşturmak için çalışmaya hazır milyonlarca Extractor APK Information App koleksiyonu.
Otomatik Kategori Gönderisi Bu tema kategorileri otomatik olarak oluşturacağından, manuel olarak kategori oluşturmaya gerek yoktur.
Yönlendirme bağlantıları apk indir yapmak için mağaza değil diğer kaynaklardan İndirme BAĞLANTILARI Otomatik Oluştur
Sayfa İndirme İndirme sayfası (sayfa indirme bağlantısı), Adsense gibi banner reklamları yerleştirme şansının en yüksek olduğu yerdir.
Akıllı İndirme Zamanlaması Bu akıllı özellik, diğer web sitelerinin blogunuzdaki indirme bağlantısını kullanmasını engeller.
apk çıkarıcı için ana makinenize kaydetmeyen yönlendirme bağlantısı

DemoDownload

 

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Benzer konular

Üst