Sol Banner
Sağ Banner
Sol Banner
Sağ Banner

Premium Url Shortener V6.6.3 – Link Shortener, Bio Pages & Qr Codes

Katılım:29 Mar 2022
Mesajlar:1,232
Tepkime puanı:18,291
Puanları:113
Krediler
599
Premium URL KısaltıcıPremium URL Shortener , birçok benzersiz özellikle dolu bir PHP URL kısaltıcı komut dosyasıdır. Uzun bir bağlantıyı, tıklamaları izlemek ve pazarlama kampanyalarınızı optimize etmek için kullanabileceğiniz kısa akıllı bağlantıya kısaltmanıza olanak tanır. Bir bağlantı kısaltma web sitesini hızlı bir şekilde başlatmak için size birçok benzersiz araç sağlar. Özelliklerden bazıları coğrafi hedefleme, cihaz hedefleme, premium üyelik, güçlü kontrol paneli ve yönetici paneli ve hayalinizi oluşturmanıza yardımcı olacak bir dizi CMS aracını içerir. 9 yılı aşkın bir süredir aktif olarak geliştirilmektedir, bu nedenle her güncellemede daha iyiye gitmeye devam edecektir (inanılmaz değer!).

URL Kısaltıcının Canlı Demosu​

Aşağıdaki kimlik bilgilerini kullanarak komut dosyasını test edebilirsiniz. Bu bir yönetici ve bir kullanıcı hesabıdır. Giriş yaptıktan sonra, yönetici paneline erişmek için üst kısımdaki "Yönetici" seçeneğine tıklamanız yeterlidir. Demonun her hafta sıfırlanacağını lütfen unutmayın.

Yönetici Hesabı

E-posta/Kullanıcı Adı:
/

Şifre: adminpass

| |

|

| |

Bazı Harika Özellikler​

Biyo Profil Oluşturucu

Güzel biyo profiller oluşturun, tek bir bağlantı paylaşın ve trafiği izleyin. Sosyal medya hesabına widget'lar ve bağlantılar ekleyin ve biyo profilleri çarpıcı renklerle özelleştirin.

Özel QR Oluşturucu

Benzersiz QR kodları oluşturun ve bunları halkla paylaşın. Farklı QR kodları kullanın, renkleri özelleştirin, logonuzu ekleyin, farklı şekiller arasından seçim yapın ve taramaları izleyin.

Hizmet Olarak Yazılım (SaaS)

Genişletilmiş lisansla birlikte komut dosyası bir SaaS platformuna dönüşür ve tüm ödemeleri Stripe, PayPal ve Banka Havalesi yoluyla otomatik olarak yönetir.

Takım Özelliği

Yeni ekip özelliği, üyeleri grubunuza davet etmenize ve bir ekiple aynı hesabı çalıştırmanıza olanak tanır. Bu, işbirliği için mükemmel!

Özel alan

Komut dosyası, hem kullanıcılar hem de yönetici için özel alan adlarını destekler. Kullanıcılarınız kendi alan adlarını kullanmak isterse, bunu ekleyip kullanmaya başlayabilirler. Yönetici, müşterilerin kullanması için ekstra alan adları da ekleyebilir. Müşterilerin ana alan adınızı kullanmasını istemiyorsanız bu idealdir.

Kampanyalar ve Bağlantı Döndürücü

Kampanya özelliği, bazı bağlantıları yeniden gruplandırmanıza izin verir ve size, bunu insanlara gönderebileceğiniz özel bir bağlantı oluşturur. Bu özel bağlantı, kampanyadaki tüm bağlantıları görmelerini ve kullanmalarını sağlayacaktır. Kampanyalar ayrıca o kampanyadaki tüm bağlantıların istatistiklerini toplar.

Sıçrama ve Yer Paylaşımlı Sayfalar

Komut dosyası artık Youtube, Vine, Dailymotion vb. medya URL'leri için otomatik olarak özel sayfa oluşturur ( ). Kullanıcılar artık özel bir açılış sayfası oluşturabilir ve bu ücretli bir özellik olabilir. Bindirmeler olarak çeşitli CTA açılır pencereleri de mevcuttur.

Coğrafi Hedefleme ve Cihaz Hedefleme Sistemi

Kullanıcılar, hem ülkeye hem de eyalete veya cihazlarına göre
konumlarını kullanarak ziyaretçileri farklı bir sayfaya yönlendirmeyi seçebilirler . Bu seçenek, yönetici panelinden veya plan başına devre dışı bırakılabilir.

Özel Parametreler ve UTM'ler

Kullanıcı, bağlı kuruluş etiketleri
gibi özel parametreler ekleyebilir veya UTM'ler eklemek için sistemi kullanabilir .

Piksel İzleme

Kullanıcı, Facebook, Twitter, Bing, Google Ads, Google Etiket Yöneticisi, Google Analytics, Snapchat, Reddit, Quora, Pinterest ve çok daha fazlasını
içeren ancak bunlarla sınırlı olmayan 15'ten fazla sağlayıcıdan ekleme yapabilir .

Slack, WordPress ve Zapier Entegrasyonları

Slack'i kurun ve kullanıcılarınızın özel komutları kullanarak doğrudan Slack'ten bağlantıları kısaltmasına izin verin! Kullanıcılarınız Zapier'i kurabilir ve komut dosyası, yeni bir bağlantı kısaltıldığında veya birisi bir bağlantıya tıkladığında Zapier'i bilgilendirir! Komut dosyası ayrıca müşterileriniz için bir wordpress eklentisi içerir, böylece bağlantıları kısaltmak için platformu kolayca kullanabilirler.

Özel servis

Bu betiği kendi amacınız için mi kullanmak istiyorsunuz? Sorun değil. Yönetici panelinden gizli seçeneğini etkinleştirmeniz yeterlidir ve yalnızca siz ve yalnızca oluşturacağınız tüm hesaplar siteye erişebilecek ve özellikleri kullanabilecektir.

Anonim Kullanıcı Geçmişi

Anonim kullanıcılar artık kayıt olmadan son 10 URL'lerini takip edebilirler. Bu seçenek, yönetici panelinden kolayca etkinleştirilebilir veya devre dışı bırakılabilir.

Sosyal Girişler

Kullanıcı artık Facebook, Twitter veya Google hesaplarını kullanarak anında giriş yapabilir.

Kolay Çeviri

Yerleşik dil yöneticisini kullanarak bu betiği istediğiniz herhangi bir dile kolayca çevirebilirsiniz. Bir düğmeye tıklayarak yeni bir çeviri oluşturun, eskilerini düzenleyin veya hatta silin. Artık her şey otomatikleştirildi, yani diller hemen menüye eklenecek.

Gelişmiş API Sistemi

Güçlü API sistemi, kullanıcıların kayıt sırasında kendileriyle ilişkili benzersiz bir API anahtarı kullanarak kimlik doğrulamasını gerektirir. Kayıtlı bir kullanıcı tarafından oluşturulan tüm URL'ler otomatik olarak hesaplarına kaydedilir.

URL Doğrulama ve reCaptcha Eklentisi

Kapsamlı doğrulama ve URL filtreleme sistemi size gönül rahatlığı sağlar. "Uygunsuz" URL'lerin veya alan adlarının (tld'ler dahil) sistem tarafından işlenmesini otomatik olarak devre dışı bırakmak için çeşitli seçenekler yerleşiktir. Komut dosyası ayrıca reCaptcha ve SolveMedia Captcha ile birlikte gelir. Etkinleştirilirse, Captcha sistemi yalnızca anonim kullanıcılara gösterilir (kayıtlı olmayan kullanıcılar).

Tam Özellikli Yönetim Paneli

Güçlü yönetim paneli, web siteniz üzerinde tam kontrol sağlar. Size URL'leri, kullanıcıları ve özel sayfaları yönetme yeteneği verir. Ayrıca tüm özellikleri tek bir tıklama ile etkinleştirerek veya devre dışı bırakarak yönetici panelinden kontrol edebilirsiniz. Reklam, Çeşitli Captcha Sistemleri, Çerçeve, API Sistemi, Kullanıcı Kaydı, URL Filtreleme, Temalar ve Bakım ve daha fazlasını kontrol edebilirsiniz.

Yerleşik Şablon Düzenleyici ile Karanlık Mod dahil 3 Düzen içeren Duyarlı Şablon

Varsayılan tema 3 şema ile gelir (varsayılan, açık ve koyu). Yeni komut dosyası düzenleyicisiyle düzeni ve temayı ihtiyacınıza göre kolayca düzenleyebilirsiniz. Komut dosyası artık alt temaları destekliyor ve güncellemelerin üzerlerine yazılmasından endişe etmeden temayı kolayca özelleştirmenize olanak tanıyor.

Hızlı ve Kolay Kurulum

Güçlü, hızlı ve kolay yükleyici, web sitenizi bir dakika içinde kurar. SQL dosyalarını boşaltmak ve PHP dosyalarını düzenlemekle uğraşmanıza gerek yok. Bu yazılımın adım adım kurulumunu sağlar.

Kurumsal Düzeyde Belgeler

Kapsamlı ve kapsamlı belgeler, web sitenizin tüm yönlerini anlamanıza yardımcı olur.

Premium Destek

Ürünlerimizin bir alıcısı olarak, premium destek alma hakkınız vardır. Bir sorunuz varsa, cevaplamaktan memnuniyet duyarız. Ayrıca hızlı bir ipucuna ihtiyacınız varsa, bizimle geçmekten çekinmeyin . ve bu harika senaryoyu derecelendirmeyi unutmayın . Geliştirme ve özelleştirme için lütfen adresini ziyaret edin .

Gereksinimler​

PHP 7.4 - 8.0 ve PDO Modülü

Mod Yeniden Yazma Etkin

Kıvrılma Etkin

Gelişmiş QR tasarımları için ImageMagick


 

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Benzer konular

Personalize

Üst Alt