Keşfet
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı

Windows Için Aiseesoft Veri Kurtarma [/1 Yıllık Lisans]

Katılım
29 Mar 2022
Mesajlar
1,220
Tepkime puanı
17,446
Puanları
113
Krediler
309
Silinen Dosyaları Kurtarma

Önemli verileri yanlışlıkla siler ve Geri Dönüşüm Kutusu'nu veya "Üst Karakter + Sil" dosyalarını boşaltırsanız, bunları Geri Dönüşüm Kutusu'ndan geri alamazsınız.

Sabit Disk Kurtarma

RAW sabit sürücü, RAW bölümü, veri sistemi hasarı veya bölüm kaybı, dosyalarınız erişilemez, gizli veya bozuk olabilir.

Geri Dönüşüm Kutusu'nu Kurtarma

Bu geri dönüşüm kutusu kurtarma aracı, bilgisayarınızın Geri Dönüşüm Kutusu'ndan kalıcı olarak silinen veya yanlışlıkla silinen dosyaları istediğiniz gibi kurtarmanıza olanak tanır.

Biçimlendirilmiş Sürücü Kurtarma

Bu uygun biçimlendirilmiş araçla, biçimlendirilmiş sabit sürücüdeki tüm kayıp verileri geri yükleyebilir ve biçimlendirilmiş tüm verileri kurtarabilirsiniz.

Çökmüş PC / Mac Kurtarma

Windows işletim sistemi çöktü ve önyüklenebilir sorunlar, Windows sistemini yeniden yükledikten sonra birçok dosya kaybedeceksiniz.

Bölüm Kurtarma

Disk kazası, yeniden bölümleme, hatalı klonlama, sistem yeniden yükleme, sabit sürücüye virüs saldırısı ve daha fazlası da veri kaybınıza neden olacaktır.

Virüs Saldırısı Kurtarma

Virüs saldırısından etkilenen bazı dosyalar kaybolabilir veya normal şekilde açılamayabilir. Veri Kurtarma, verilerinizin Makro virüsleri, önyükleme sektörü virüsleri veya e-posta virüsleri tarafından saldırıya uğramasını önler.

Beklenmeyen İşlem

Aiseesoft Data Recovery, günlük yaşamınızda meydana gelen diğer beklenmedik durumlardan kaybolan verileri hızla kurtarabilir.
banner-win.png
 

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Benzer konular

Üst