Sol Banner
Sağ Banner
Sol Banner
Sağ Banner

Thewp – Haber Teması V5

İlaydaKFC

Tepkiye Gerek yok Yazılim Yolu Bizden Sorulur
Kayıtlı Üye
Katılım:26 May 2023
Mesajlar:110
Tepkime puanı:1,010
Puanları:93
Yaş:28
Konum: İstanbul
Krediler
0
72b26802c73071de6d74de0.jpg3 Farklı Haber Okuma Sayfası​4 Farklı Kategori Listeleme Şablonu​Yatay Manşet Haber Alanı​Manşet Haber Alanı​Büyük Manşet Haber Alanı​Günün Öne Çıkan Haberleri Alanı​Sürmanşet Haber Alanı​Gazetelere Özel Sayfa Şablonu​Burçlara Özel Sayfa Şablonu​Yazarlara Özel Sayfa Şablonu​Foto Galeri Kategori ve Detay Sayfa Şablonu​Video Galeri Kategori ve Detay Sayfa Şablonu​Spor Kategori ve Detay Sayfa Şablonu​Ekonomi Kategorisi Sayfa Şablonu​Firma Rehberi Kategori ve Detay Sayfa Şablonu​Biyografi Detay ve Sayfa Şablonu​Haber Gönder Sayfası​İletişim Sayfası​Canlı Sonuçlar Sayfası​Puan Durumu ve Fikstür Sayfası​Döviz Kurları​Kur Çevirici​Köşe Yazarları​Hava Durumu​Namaz Vakitleri​Günlük Burçlar​Biyografi​Vizyondakiler​Nöbetçi Eczaneler​Trafik Durumu​Son Eklenen Firmalar​Popüler Firmalar​Firma Arama Motoru​Popüler Foto Galeriler​Popüler Video Galeriler​Günlük Haber Akışı​Son Dakika Haberleri​Gelişmiş Mobil Tema Ayarları​Gelişmiş Haber Havuzu (BOT)​LÜTFEN DİKKAT!
Bu versiyon için artık tema onarımı, düzenleme ve güncelleme yapılmamaktadır. Teknik işlem gerektiren tüm özellikler buna dahildir. Bu uygulama müşterilerimizin daha modern ve işlevsel yeni sürümleri kullanmasını teşvik etmesi için yapılmaktadır.
Wordpress tema
sektöründe yılların verdiği tecrübe ve müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler sonucu haber temalarımız arasına yeni bir versiyon daha eklemiş bulunuyoruz. Sektördeki 2500'den fazla haber temasına verilen hizmetin bize kattığı tecrübeleriyle her geçen gün daha iyisini yapmaya çalışıyoruz ve her yeni versiyonda daha fazla kitlelere ulaşmayı hedefliyoruz. Her yeni temada hedeflerimizi katlıyoruz ve yapılan yenilikler, modern tasarımlar ve verdiğimiz teknik destek ile bu hedeflere de ulaşacağımızdan hiç şüphe duymuyoruz.
Şimdi ise merakla beklenen haber temamızın yeni versiyonu olan theWP Haber Teması V5'i sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Şimdiye kadar çıkartılan 4 versiyonda olduğu gibi her yeni versiyona yepyeni ve daha önce hiçbir temada denenmemişi denedik, yapılmamışı yaptık. İncelediğinizde yenilikleri ve farklılıkları sizlerde görecek ve bize hak vereceksiniz. Her geçen gün bir adım daha ileri, daha kaliteli ve daha profesyonel haber temaları ile sektördeki başarılarınıza ortak olmaya devam ediyoruz.

YENİLİKLER NELER?​

- Bir önceki versiyonda bulunan anasayfa ve sidebar şablonları daha modern hale getirilerek şablon tercihleri artırıldı. - 4 farklı kategori listeleme şablonu eklendi. - Yeni tasarlanan 3 farklı haber okuma sayfası eklendi. - Haber Detay 1 şablonuna Infinite Scroll özelliği eklendi. (yeni) - Tüm şehirlere ait Trafik Durumu sayfası eklendi. - Tüm şehirlere ait Nöbetçi Eczaneler sayfası eklendi. - Güncel sinema filmleri fragmanları için Vizyondakiler sayfası eklendi. - Detaylı Canlı Sonuçlar ve Fikstür sayfaları yeniden düzenlendi. - Puan Durumu Lig sayısı artırıldı. - Burçlar sayfası tasarımı yenilendi. - Sidebar şablonlarına yenileri eklendi. - Anasayfa şablonlarına yenileri eklendi. - Kategori tanımlanabilir özel şablonlar eklendi. - Manşet şablon sayısı artırıldı.

HABER HAVUZU​

V4 ile birlikte sürekli patlayan(bozulan) haber botlarından dolayı haber havuzu sistemine geçmiştik. Yeni versiyonda çalışmayan tüm botlar da yenilenmiştir.

MOBİL TEMA​

Ziyaretçilerinizin haber okuma deneyimlerini daha üst seviyelere taşımak için mobil temamızı yeniledik. 4 farklı haber listeleme özelliği ile siteniz, mobil cihazlardan giriş yapıldığında daha kullanışlı ve farklı görünecek. Bu özel alanlara ister kategori belirleyin, isterseniz de son eklenen haberleri listeleyin.

TÜRKÇE YÖNETİM PANELİ​

Firmamıza özel tasarlanmış, tamamen Türkçe tema paneli yer almaktadır. Tüm alanlar için açıklama alanları bulunduğu için tam olarak nereyi yönetebileceğinizi kolaylıkla anlayabilir ve sitenizi şekillendirebilirsiniz.

YENİ ŞABLONLAR​

Tasarım değişikliği sebebi ile bir önceki sürümde yer alan neredeyse tüm anasayfa ve sidebar şablonlar yenilenmiş ve hatta daha fazla şablon eklenmiştir.

ÖZEL SAYFALAR​

Bir önceki versiyonda bulunan Firma Rehberi, Burçlar, Fikstür, Canlı Sonuçlar, Gazeteler, Yazarlar, Haber Gönder, İletişim sayfaları yenilendi ve ek olarak Vizyondakiler, Nöbetçi Eczaneler, Trafik Durumu gibi yeni sayfalar eklendi.

REKLAM ALANLARI​

Haber temamız aynı zamanda bir gelir kaynağı olarak da kullanıldığı için reklam alanlarına ayrı bir özenilmiştir. Sayfalardaki ve anasayfadaki toplam sabit 16 reklam alanına ek olarak özel şablonlar sayesinde sitenizin her alanına dilediğiniz kadar (SINIRSIZ) reklam eklenebilmektedir.

SEO VE MOBİL UYUMLU​

Haber temalarımızın tamamında olduğu gibi theWP Wordpress Haber Teması V5 'in %100 MOBİL UYUMLU ve SEO tasarımı ile yine sizlere arama motorlarının hayran olacağı mükemmel bir altyapı hazırladık. Hızlı, her noktası ayrı ayrı yönetilebilir ve Google prensiplerine her şekli ile uyum sağlayan mükemmel ötesi bir haber teması sizlere sunuluyor.


İNDİR:


 

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Benzer konular

Personalize

Üst Alt